Snel en makkelijk zaken blijven doen met Gemeente Amsterdam?
DAS-Service verzorgt uw DAS-inschrijving!
Wilt u ook na 3 juli opdrachten blijven ontvangen? DAS-Service verzorgt uw inschrijving op het nieuwe DAS van de Gemeente Amsterdam!
Nu inschrijvenDAS-Service is een adviesbureau. Wij adviseren u over geschikte DAS’en, verzorgen uw DAS-inschrijvingen en houden u op de hoogte van alle marktontwikkelingen.
Lees meerDAS-service verzorgt deze migratie in samenwerking met:
Wij verzorgen uw inschrijving op het nieuwe DAS van de Gemeente Amsterdam en bieden daarbij maximale ontzorging!
Vanaf 3 juli publiceert de Gemeente Amsterdam offerteaanvragen niet meer op Negometrix, maar op Mercell Source-to-Contract.
Om zaken te kunnen blijven doen met de Gemeente Amsterdam is het noodzakelijk om opnieuw in te schrijven op het DAS.
DAS-Service verzorgt graag uw inschrijving voor u. Wij ondersteunen bureaus, detacheerders, bemiddelaars en zelfstandige professionals met dit inschrijfproces.
30 juni
3 juli
30 juni
Op 30 juni wordt de laatste opdracht op het oude DAS van Gemeente Amsterdam gepubliceerd. U kunt via de huidige werkwijze reageren op deze opdrachten, ook na de sluitingsdatum van het DAS.
3 juli
Vanaf 3 juli publiceert Gemeente Amsterdam offerteaanvragen alleen nog op het nieuwe DAS. U ontvangt geen offerte aanvragen zolang u niet bent toegelaten op het nieuwe DAS. U kunt dus niet op opdrachten reageren.
DAS-Service is een adviesbureau gericht op Dynamische Aankoopsystemen (DAS’en). Wij verzorgen graag voor u de inschrijving. Bekijk hieronder welke dienstverlening voor uw situatie van toepassing is.
Heeft u vragen over de overgang naar Mercell Source-to-Contract of over onze dienstverlening? Bekijk hieronder de veel gestelde vragen.
Het huidige DAS op het Negometrix platform is ingesteld tot en met mei 2023. De Gemeente Amsterdam heeft ervoor gekozen om een nieuw DAS in te stellen op het Mercell Source-to-Contract platform.
De Gemeente Amsterdam stelt een nieuw DAS in. Daar hoort bij dat, om voor opdrachten in aanmerking te blijven komen, alle leveranciers zich opnieuw moeten inschrijven.
Vanaf 3 juli publiceert de Gemeente Amsterdam enkel nog offerteaanvragen op het nieuwe DAS. Bent u op dat moment niet toegelaten? Dan ontvangt u vanaf 3 juli geen offerteaanvragen meer.
In 2022 zijn op het DAS van de Gemeente Amsterdam 918 opdrachten gepubliceerd. Dit is gebaseerd op een telling die we bij DAS-Service hebben gemaakt.
Gemiddeld komen op een gepubliceerde opdracht op het DAS van de Gemeente Amsterdam 2,87 reacties. Op het grootste deel van de gepubliceerde opdrachten komen 1, 2 of 3 reacties.
Dit aantal is gebaseerd op de gunningsinformatie van de Gemeente Amsterdam.
Het gemiddelde uurtarief voor een opdracht op het DAS van Gemeente Amsterdam was in het laatste kwartaal van 2022 99,40eur
Dit is gebaseerd op de gunningsinformatie van Gemeente Amsterdam.
Wij nemen u zoveel als mogelijk werk uit handen:
We leveren u instructies aan voor het aanmaken van een account op Mercell Source-to-Contract, en hoe u tijdelijk DAS-Service kunt toevoegen aan uw account.
Tenslotte vragen we u om de polis voor de bedrijfsaansprakelijkheidverzekering aan ons te sturen.
Zodra u ons opdracht hebt gegeven om uw inschrijving te verzorgen, dan gaan we direct voor u aan de slag. U ontvangt van ons status updates over uw inschrijving.
Gemeente Amsterdam gebruikt het platform Mercell Source-to-Contract om haar inkopen mee te doen en contracten mee te beheren. Ook veel andere overheden maken van Mercell Source-to-Contract gebruik.
Mercell Source-to-Contract is de opvolger van Negometrix.
U ontvangt van ons instructies hoe u DAS-Service toe kunt voegen aan uw profiel van Mercell Source-to-Contract. Na afronding van de werkzaamheden kunt u ons eenvoudig blokkeren in uw profiel.
Geen probleem! U ontvangt van ons instructies hoe u een account kunt aanmaken op Mercell Source-to-Contract, en hoe u vervolgens DAS-Service toegang kunt geven tot uw account!
Geen probleem. U ontvangt van ons een instructie hoe u er achter kunt komen met welk e-mailadres het account ooit is aangemaakt.
Er zijn acht redenen waarom het aantrekkelijk is om op een DAS in te schrijven:
Wij zijn een adviesbureau gespecialiseerd in Dynamische Aankoopsystemen. Wij adviseren over welke DAS’en bij u als organisatie passen, verzorgen het inschrijfproces en houden u op de hoogte van ontwikkelingen in het DAS-landschap.
Bij DAS-Service werken 15 mensen. We zijn gevestigd in Alphen aan den Rijn.
Op deze pagina kunt u nader met ons kennismaken!
Voor bureaus, detacheerders en bemiddelaars bestaat onze dienstverlening uit drie stappen:
Stap 1. Quickscan
Bij de Quickscan maken we een maatwerkadvies. We adviseren u over welke DAS’en, uit het aanbod van 400+ stuks, het beste passen bij uw organisatie. Ook kunnen we een check doen of u al bent toegelaten tot het DAS, en of uw inschrijving nog voldoet aan de eisen van het DAS.
Stap 2. Inschrijvingen verzorgen
Wij zorgen ervoor dat u wordt toegelaten tot alle relevante DAS’en. Dit doen we door:
Stap 3. DAS-Beheer: onderhoud van uw DAS-inschrijvingen
Regelmatig komen er nieuwe DAS’en bij. Wij informeren u over deze wijzigingen. U kunt dan zelf besluiten of u ingeschreven wilt worden.
Ook werken wij periodiek alle officiële verklaringen bij, zodat u aan de eisen van het DAS blijft voldoen. U loopt dus geen gunningen mis.
Tenslotte krijgt u van ons een wachtwoordkluis waarin alle inlognamen en wachtwoorden van uw accounts opgeslagen zijn.
Voor zelfstandige professionals verzorgen we de inschrijving op een DAS:
DAS-Service B.V. is opgericht in oktober 2019. Inmiddels hebben we duizenden inschrijvingen gedaan.
U kunt ons bereiken via 085 – 04 02 161.
Heeft u nog vragen of wilt u graag een van onze adviseurs spreken? Bel dan met 085 04 02 161.